Hizmet Alanlarımız

Anasayfa / Hizmet Alanlarımız
Endüstriyel Zemin Kaplamaları

Endüstriyel Zemin Kaplamaları

Endüstriyel Zemin Kaplamaları; Fabrikalar, Mağazalar, Endüstriyel Tesisler, Depolar, Hangarlar, Hastaneler, Okullar, Ofisler, Labaratuarlar, Tamir ve Montaj Atölyeleri, Oteller, Gıda Üretim Alanları, Tekstil Atölyeleri, Otoparklar vb. bir çok alanda başarı ile uygulanmaktadır.


Fotoğraflar

Karot, Beton Delme & Kesme, Güçlendirme

Karot, Beton Delme & Kesme, Güçlendirme

Güçlendirme alanında gerek karbon fiber takviyeli uygulamalar, Çimento ve Epoksi enjeksiyonu, Montaj ve Ankraj sistemleri, epoksi reçineler kimyasal reaksiyonlarını tamamladıktan sonra çok mukavemetli, uygulandığı alana yapısal olarak yapışan kimyasal malzemelerin uygulamaları.


Fotoğraflar

Tarihi Eser Restorasyon

Tarihi Eser Restorasyon

LB Mühendislik; en modern cihazlarla hassas tarihi eser restorasyonu alanında temizleme, kumlama, sağlamlaştırma ve mikro enjeksiyon hizmetlerini deneyimli profesyonel ekibi ile sunmaktadır.


Fotoğraflar

Pasif Yangın Durdurucu Sistemler

Pasif Yangın Durdurucu Sistemler

LB Mühendislik Pasif Yangın Durdurucu Sistemler, bir yangın sırasındaki yüksek ısı ile mekanik basınçlara dayanması ve değişen detaylara göre gerekli işlevselliği sağlaması amacıyla uygulanmaktadır.


Fotoğraflar

Yapı Yalıtım

Yapı Grubu

Firmamız; Su yalıtımı, mineral ve bitüm esaslı tek ve çift bileşenli malzemeler, fayans seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, özel şaplar, mineral esaslı beton tamir ve kozmetikleri, dış cephe temizlik, koruma ve kaplamaları ile tarihi eser koruma ve onarımlarında iyi referanslara sahip bulunmaktadır.


Fotoğraflar

İnşaat

İnşaat

Yapı sektöründe yenilikçiliği hedefleyen ve bu alanda yerinde ve doğru malzemeler ile doğru uygulama hedefini sunmayı ilke edinmiş olan firmamız, konularında uzman teknik kadrosu ile sizlere bu hizmeti en doğru ve en hızlı şekilde vermek için, İzmir ofisimizin yanında Gebze ofisimiz ile inşaat sektöründe yerini almıştır.


Fotoğraflar