Endüstriyel Zemin Kaplamaları

6286 sokak no 15/A
Karşıyaka - İZMİR
Email: info@lbmuhendislik.com
Bizi Arayın: +90 533 050 55 67
Pazartesi - Cumartesi
09:00–19:00

Endüstriyel Zemin Kaplamaları; Fabrikalar, Mağazalar, Endüstriyel Tesisler, Depolar, Hangarlar, Hastaneler, Okullar, Ofisler, Labaratuarlar, Tamir ve Montaj Atölyeleri, Oteller, Gıda Üretim Alanları, Tekstil Atölyeleri, Otoparklar vb. bir çok alanda başarı ile uygulanmaktadır.

Endüstriyel zemin kaplamaları sağlam bir zemin uygulaması olmasının dışında , estetiği, kullanım rahatlığı, hijyenik olması, kolay temizlenebilmesi ve yağ vb. maddelere karşı geçirimsiz olması sebepleri ile işletmelerinize birçok avantaj sağlar. Standart epoksi kaplama ve epoksi boya uygulamaları dışında , ağır yüke dayanıklı, iletken, tozumaz, gıdaya teması uygun, yalıtkan ve dekoratif zemin kaplama uygulamalarımız ile işletmenizin her türlü ihtiyacına cevap veriyoruz. Daha fazlası için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz

https://instagram.com/lbmuhendislik

Ne Yapıyoruz?

Mühendislik, projelendirme, uygulama ve danışmanlık alanlarında profesyonel hizmetler vermekteyiz.

Nasıl Yapıyoruz?

Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ve takım çalışması bilincindeki personelleriyle mühendislik ilkelerine bağlı kalarak hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Firmamız etik mühendislik anlayışı ile ancak teknik çözümlerden de taviz vermeden iş yapma prensibini ilke edinmiştir. Amacımız, İşverenin istediği hizmeti en iyi kalitede ve en uygun fiyata yapmaktır.

Vizyonumuz

Firmamızda her kademede çalışanın, bölümleri ile ilgili gerekli eğitimlerin alınmasının sağlanması, verimliliğin yükseltilmesi, kaynakların zamanında ve verimli kullanılması, kalite politika gereklerimizdendir.